Köszönet

Kedves segítőkész szülők!

Ezúton szeretnénk megköszönni minden kedves szülőnek, apukának, diáknak, kollégának a fáradságos munkáját, amivel hozzájárult, hogy iskolánk udvara, játszótere egy még szebb környezetté váljon diákjaink számára. Sikerült nagy munka árán kivennünk a homokozó és a beton fogságából a tornyot és a mérleghintát, amiket reméljük nemsokára beépítenek új, megfelelő helyükre. Rendbe tettük a homokozóinkat és kisebb kertészeti munkákat is elvégeztünk.

Köszönjük az alábbi apukák munkáját: Szappanos Sándor, Sőrés Zoltán, Márton István, Hegedűs László, Gyenge Zoltán, Czinóder Ferenc, Barta Gábor, Csatári Ferenc, Varga Béla, Schmidinger Béla, Várhegyi György, Szabó Tamás, Szőnyi János

Köszönjük a gyerekeknek: Szappanos Sándor, Balogh Kevin, Túri Gergely, Schmidinger Béla, Barta Gergely, Csepregi Williem

Köszönjük kollégáinknak: Tófalvi Erzsébet, Seresné Járvás Éva, Tarján Teodóra, Csáthy Tamás, Bakos Gábor

Üdvözlettel az iskolavezetés