EGYMI Póló

Tisztelt Szülők!


Iskolánk újabb lépést tesz az együvé tartozás erősítése érdekében. Régi tervünk, hogy más iskolákhoz hasonlóan a tanulók logóval ellátott egyen pólóban vehessenek részt sportfoglalkozásokon, kirándulásokon, vagy egyéb kiemelt eseményeken.Tanulóink számára a következő tanév kezdetétől ez a póló tehát kötelező lesz. Sikerült nagyon jó alkut kötnünk egy céggel, amely jó minőségű élénk zöld színű Fruit of the Loom pólóra nyomtatja előre kis, hátra nagy méretben az iskola logóját.A póló ára 1500 Ft .Kérem Önöket, hogy az utolsó tanítási napig, tehát június 14-ig ezt a pénzt adják át az osztályfőnököknek és ezzel egy időben jelezzék, hogy a mellékelt mérettáblázat segítségével melyik méretet kérik.
Méret: 3/4 éves – 104cm, 5/6 éves – 116cm, 7/8 éves – 128cm, 9/11 éves – 140cm, 12/13 éves – 152cm, 14/15 éves – 164cm
Akinek ettől nagyobb méret szükséges, a felnőtt S méretű (szélesség: 48,5 cm, hosszúság 69,5 cm) pólót tudjuk megrendelni.
Köszönettel:
Csáthy Tamás

Igazgató,mesterpedagógus,köznevelési szakértő