Veresegyházi EGYMI Autista Fejlesztő ház átadása

2019.10.04.-én pénteken átadásra került a Veresegyházi EGYMI Autista Fejlesztő háza. A megnyitó műsorában láthattuk a B-Six tánciskola diákjainak műsorát, aminek apropóját az adta, hogy saját tanulóink is tagjai ennek a csoportnak. Kollégáink is felléptek, akik verssel, énekkel és az autistákról szóló ünnepi beszéddel köszöntötték a közönséget. Az épületet speciálisan az autista gyerekek igényeinek megfelelően alakítottuk ki, hogy otthonosan és biztonságban érezhessék magukat. Kollégáink megfelelő szaktudással gondoskodnak a gyerekek képzéséről és fejlesztéséről. Köszönjük a Dunakeszi Tankerületi Központ, valamint a Veresegyházi Polgármesteri Hivatal támogatását! További köszönet  a kivitelező Nova Kft.-nek, a segítőkész kollégáknak és szülőknek akik szabadidejüket sem sajnálva tették széppé és otthonossá ezt a házat.


Csáthy Tamás igazgató