A bál sikeréhez tombolanyeremények felajánlásával hozzájárultak:


Sárosi Szilvia sminkmester,Dédi Vendégháza,Happy Color,Splash Női Fitness Klub,Szivárvány Papír és Keratív Hobbybolt,Papp Fanny Női-Férfi-Gyermek fodrász,Szöszy Divat,Gavallér Öltönyüzlet,Bogolya Ház Sportruházat,Paletta Papír-Írószer,La Pizza Nostra,Vargabetű könyvesbolt,Marika konyhája,Veresegyházi Zokniüzem boltja,Kosik Ágnes,Pá-Ja Kft.,Parxis Patika,Lakáskultúra,Dortex Rőfös Kft.,Unix Autólakatrész,Lisznyai Szabó Gábor Alapfokú Művészeti Iskola,Leszák és Gáncs Bt.,Kosik Óraszalon,Harkály Erzsébet,Újvári Gergő,Egedné Sejtes Ágnes,Átrium Optika Sándor Eszter,Dekor Klinika,Tokics Ágnes,Cserháti Ferencz alpolgármester úr,Veresegyházi Medvefarm,Termálfürdő Veresegyház,Természettudományi Múzeum,Pet-land Kutyakozmetika,Gombai Cukrázda